Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Meble dla niemowląt | Tanie meble dziecięce

Zestawy dla niemowląt

Jeszcze zanim się pojawiło przewróciło Wasze życie do góry nogami. Teraz, kiedy niemowlak jest już na świecie pora urządzić mu pokój albo przynajmniej jego własny mały kącik, w którym to będziecie go przewijać, karmić i zabawiać…

Małe dziecko wymaga szczególnej troski. Jego meble też nie mogą być zwyczajne. Muszą odpowiadać potrzebom maleństwa i ułatwiać życie rodzicom. Najtańsze meble niemowlęce

Co powinno obowiązkowo znaleźć się w pokoju niemowlaka?

Łóżeczko

Najtrwalsze i najbardziej praktyczne są te wykonane z drewna. Najlepiej gdy jest w stonowanym kolorze np. beżowym lub białym, różowe łóżeczko prędko opatrzy się rodzicom. Ważne by miało regulowaną wysokość, wtedy będzie można dostosowywać jego poziom dna mebelka do wzrostu naszej pociechy. Boki łóżeczka powinny mieć wysokość minimum 60 cm. Jest to istotne dla bezpieczeństwa dziecka, kiedy zacznie wstawać nie wypadnie ze środka.

Przewijak

Powinien mieć usztywniany spód. Możemy kupić przewijak ruchomy (będziemy mogli korzystać z niego w różnych miejscach) lub stabilny. Ten drugi może posłużyć nam także jako komoda, kiedy dziecko już podrośnie.

Lampka nocna

Delikatnie oświetli pokoik dziecka, kiedy będziesz chciała nakarmić lub przewinąć swoje ukochane maleństwo. Nie będziesz musiała używać ostrego światła głównego, za którym nie przepada noworodek.

Żaluzje lub rolety

Kiedy Twój podopieczny utnie sobie drzemkę w ciągu dnia zasuniesz rolety, dzięki temu stworzysz miły nastrój. Taka atmosfera sprzyja przedłużeniu snu niemowlęcia.

Półki i regały

Pomieścisz na nich cały ekwipunek malucha. Na regałach znajdzie się miejsce na pieluszki, kosmetyki, ręczniki i zabawki dziecka.

Szafki dziecięce

Resztę dziecięcych skarbów możesz schować do szafek. To tutaj jest miejsce na ubranka, śpioszki i kaftaniki.

Odtwarzacz CD

Na półce powinno znaleźć się miejsce na odtwarzacz. Muzyka doskonale stymuluje rozwój malucha. Nie może być jednak zbyt głośna i gwałtowna. Najlepsza będzie klasyka. Za jakiś czas będziecie też z słuchać z dzieckiem bajek.