Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sypialnia dla dziewczynki | Tanie meble dziecięce

Mebelki do pokoju dla dziewczynek

Pokój dziewczynki to istne królestwo młodej damy. Pastelowe mebelki, ściany pomalowane we wdzięczne odcienie różu, błękitu, pomarańczu; tapety w kwiaty przypominające łąkę, kolorowe dywaniki i barwne narzuty.

Kilkuletnia dziewczynka ma już sprecyzowane upodobania estetyczne. Na pewno spodoba się jej pokój pomalowany w jeden z odcieni różu lub fioletu. Ściany możemy też ozdobić wzorzystą tapetą bądź za pomocą gotowego szablonu namalować na ścianach np. kwiaty. Pokój nastolatki powinniśmy pomalować raczej w bardziej stonowane kolory. Najlepiej zapytać dziecko o zdanie. Ono najlepiej podpowie nam, jaka tonacja kolorystyczna będzie odpowiednia. Dziewczęce mebelki

Meble powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Na rynku dostępna jest cała gama przeróżnych zestawów mebli. Sztuką jest wybrać meble, które będą nie tylko ładnie się prezentować, ale przede wszystkim są bezpieczne i służą komfortowi dziecka.

W pokoju uczennicy obowiązkowo powinno znaleźć się praktyczne biurko i fotel. Musimy pamiętać o tym by meble te służyły wygodzie malucha. Dobrze jest, kiedy biurko jest na tyle duże, że można na nim nie tylko położyć komputer lub notebooka, ale również zmieścić zeszyty, książki oraz przybory szkolne. Fotel natomiast powinien mieć regulowaną wysokość, tak by można było dopasować ją do wzrostu dziewczynki. Niezwykle istotne jest również oświetlenie biurka. Najlepiej wybrać lampę ruchomą, umożliwi nam ona dowolne ustawienie w zależności od potrzeb małego użytkownika.

Kolejnym istotnym elementem mebli jest łóżko dla dziewczynki. Może być zwykłe lub bardzo oryginalne. Mała dama może spać na przykład na łóżku do złudzenia przypominającym królewskie łoże. Jeśli w pokoju śpi rodzeństwo warto przemyśleć zakup piętrowego łóżka. Łóżko może być kolorowe, wzorzyste, mieścić w sobie mnóstwo schowków. Najważniejszy jednak jest wygodny materac.

Szafy dziecięce w dziewczęcym pokoju powinny zmieścić wszystkie kreacje naszej pociechy. Bardzo wygodne są segmenty z szeregiem szafek i półek. Obowiązkowa jest też większa szafa z dużą ilością wieszaków.

W pokoju warto urządzić kącik do zabawy. Wygodna pufa lub krzesełko i mały stoliczek na pewno spodobają się naszemu dziecku.