Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Meble pokojowe dla chłopców | Tanie meble dziecięce

Komplety mebli chłopięcych

Pokój chłopca powinien być urządzony pomysłowo i praktycznie. Możemy zakupić cały segment lub sami kompletować poszczególne elementy mebli. Ważne jest by całość była spójna i dawała ładny, estetyczny efekt.

Dzisiaj mamy taki wybór wzorów mebli, że możemy urządzić dziecku prawdziwy pokój marzeń. Ogranicza nas właściwie tylko zasobność portfela.

Twój syn jest zapalonym sportowcem? Urządź mu pokój prawdziwego kibica. Meble ozdobione piłkarskimi motywami, dywan przypominający bokserski ring albo boisko do koszykówki. Wszystko zależy od tego czym interesuje się Twoja pociecha. Mebelki dla chłopca

A może pokój w stylu moto? Szafki zdobione samochodowymi deseniami, na półkach kolekcja autek i dziecięce łóżko przypominające samochód formuły jeden. Istny raj dla małego fana motoryzacji.

Jeśli nasz chłopiec uwielbia podróże możemy urządzić mu pokój małego wojażera. Segment inspirowany dalekimi podróżami, meble zdobione morskimi latarniami, samolotami i balonami unoszącymi się daleko nad ziemią. Nawet ściany możemy pomalować w śnieżnobiałe chmury…

Dziecku kochającemu zwierzęta warto zafundować meble przywodzące na myśl dżunglę lub safari. Lwy, żyrafy i tygrysy są wszędzie. Na komodzie, poduszkach i zasłonach.

Nie możemy jednak kierować się tylko upodobaniami dziecka. Trzeba pamiętać o tym, że fascynacje najmłodszych zmieniają się z dnia na dzień. Dziś Twój syn jest zapalonym piłkarzem, za tydzień będzie już fanatykiem wszystkiego co związane ze strażą pożarną. Nie pozwolimy sobie przecież na zakup nowych mebli co miesiąc, możemy jednak kupić np. tematyczne naklejki na meble, które mogą odmienić dziecięcy segment o 360 stopni.

Kupując meble dla chłopaka warto zadbać o to, by były odporne na zniszczenia. Nasz rozrabiaka podczas „niewinnej” zabawy może narazić je na poważne uszkodzenia. W sklepach dostępne są meble, z których możemy na przykład zmyć malunki dziecka wykonane najlepszym nawet markerem.

Dla nieco starszych chłopców odpowiedniejsze będą bardziej stonowane kolory i proste faktury mebli. Modne jest połączenie czerwieni i czerni. Meble w takich barwach dobrze współgrają ze ścianami pomalowanymi np. na bordowo lub szaro.

Bardzo ważne jest by chłopięce biurko było wygodne, a szafy dziecka zmieściły w sobie całą garderobę chłopca. Należy pamiętać również o wygodnym krzesłu lub fotelu, na którym chłopiec będzie siedział ucząc się. Istotne jest również oświetlenie. Te elementy aranżacji pokoju mają wpływ na zdrowie dziecka.