Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Pokój przedszkolaka | Tanie meble dziecięce

Meble przedszkolaka

Nasza pociecha idzie do przedszkola. Musimy kupić mu pierwszy tornister, książki, przybory szkolne i nowe ubranka. Warto pomyśleć również o meblach. Jeśli nie kupujemy dziecku nowych mebli możemy zastanowić się nad aranżacją pokoju dziecka. Czasami wystarczy zmienić układ mebli w pokoju by ulepszyć wygląd pomieszczenia.

Kilkulatek intensywnie poznaje życie i świat. Chłonie nowe doświadczenia niczym gąbka. Jego pokoik to nie  jak było jeszcze do niedawna tylko sypialnia, ale również pomieszczenie, w którym stawia swoje pierwsze edukacyjne kroki oraz odpoczywa bawiąc się. Mebelki dla przedszkolaka

Bardzo ważny jest wybór podłogi do pokoju dziewczynki, jak i pokoju chłopca. Najlepszym rozwiązaniem jest montaż podłogi drewnianej (jest odporna na całe stosy zabawek naszej pociechy). Natomiast tzw. deska barlniecka pozwala na zamontowanie pod nią ogrzewania (jest to ważne w przypadku kilkulatków, które spędzają całe godziny baraszkując na podłodze).

Pokój powinien być pomalowany w żywe i intensywne kolory. Otoczone mocnymi, nasyconymi barwami małe dziecko będzie czuło się o wiele lepiej niż w pomieszczeniu utrzymanym w  szarej, monotonnej palecie barw.

Ważnym elementem pokoju malucha jest dziecięce biurko. To przy nim Twoja pociecha będzie uczyła się czytać, pisać i liczyć. Koniecznie zadbaj o jego odpowiednie oświetlenie i wygodny fotel do nauki.

Jednak przecież nie samą nauka przedszkolak żyje. Niezliczone pokłady radości sprawi dziecku kącik do zabawy. Małe krzesełko i stolik, kolorowy dywanik, pojemnik na zabawki. Tak nie wiele trzeba by sprawić dziecku ogromną przyjemność.

Kupując maluchowi łóżko dziecięce możemy zdecydować się na zwykły, drewniany model bądź na przykład na oryginalną kanapę. Producenci oferują łóżka w kształcie samochodów, statków kosmicznych, a nawet boisk piłkarskich… Małej dziewczynce z pewnością spodoba się łóżko rodem z bajki o Kopciuszku.

W pokoju kilkulatka przyda się co najmniej kilka szafek. To tutaj nasz podopieczny schowa wszelkie swoje skarby. Ukryje tajemnice skrzętnie chronione nawet przed ukochanymi rodzicami.