Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Tanie meble dla nastolatków | Tanie meble dziecięce

Nowoczesne meble młodzieżowe

Nowoczesne młodzieżowe meble powinny odpowiadać potrzebą młodego człowieka. Zupełnie inne meble kupimy dla dziewczyny, inaczej urządzimy pokój chłopca.

Uniwersalnym rozwiązaniem są zestawy mebli pasujące zarówno do pomieszczenia użytkowanego przez syna, jak i córkę. Kompaktowe, mieszczące się nawet na niewielkiej powierzchni. To dodatki (dywan, tapeta, narzuta na kanapę, zasłony) pozwalają sprecyzować płeć gospodarza pokoju. Mlodziezowe meble

Nastolatek ma już mocno ukształtowane upodobania estetyczne. Dlatego też pragnie mieć pokój z charakterem. Wchodząc do lokum młodego człowieka właściwie od razu możemy zorientować się jaką jest osobą. Spokojna nastolatka wybierze stonowane błękitne ściany, zbuntowany chłopak wypełni pokój plakatami ulubionych kapeli.

Meble młodzieżowe są jakby pomostem między segmentami dziecięcymi a meblami do salonu. W pokoju nastolatka raczej nie ma już miejsca na zabawę, natomiast coraz częściej przyjmowani są goście. Powinien więc znaleźć się tutaj zarówno miejsce przeznaczone do nauki, mały stolik albo ława oraz kącik sypialniany.

Kiedy do dyspozycji mamy większą przestrzeń możemy pokusić się o urządzenie pokoju w naprawdę ciekawy sposób. Interesującym pomysłem jest połączenie dwóch idealnie ze sobą współgrających kolorów: czerni i bieli. Meble w kolorze śniegu, trzy ściany pokoju pomalowane na biało, jedna w czarnym kolorze zdobiona białą ornamentyką i czarno-białymi fotografiami, stoją przy niej pojemna komoda i kilka pojemnych szafek. Całość ożywią czerwone dodatki.

A może pokój w kolorze pomarańczy? Pomarańczowe i kremowe ściany. Jedną możemy ozdobić pomarańczową tapetą. Meble w stylowym kolorze ecru. Mała toaletka, duże lustro i ogromna szafa. Idealny zestaw mebli dla dziewczyny.

Mały pokój też można ciekawie urządzić. Na rynku dostępnych jest mnóstwo zestawów uniwersalnych mebli wielofunkcyjnych. Łóżka pełniące jednocześnie rolę schowków, segmenty z licznymi szafkami i półkami, stoliki sprytnie połączone z kanapą, narożne komody.

Obowiązkowym elementem w pokoju nastolatka jest biurko. Interesującym rozwiązaniem jest biurko z praktycznym,  regulowanym blatem. Do tego wygodny fotel i lampka nocna.

Coraz częściej szafki w pokojach dla dzieci i młodzieży mają blaty, które nasze pociechy mogą wykorzystywać jako tablice kredowe bądź korkowe.